дієта для зменшення талії і живота

dietaВідомо, що жінки дуже турбуються з приводу свого зайвої ваги. Серед усього різноманіття різних дієт дуже важливо знайти ту, яка зробить вашу талію вже.

Коли організм людини починає відчувати нестачу вуглеводів, він «спалює» жири, відкладені на талії. Дотримуйтесь потрібні правила дієти, і тоді ви отримаєте бажане. Після восьми годин вечора є забороняється, можна лише пити воду, а також, чай.

Ця дієта особлива ще й тим, що за добу потрібно пити не менше двох літрів води на добу. Воду потрібно пити через тридцять хвилин після обіду або вечері. Їжу слід приймати маленькими порціями не менше п’яти разів на день. Тривалість такої дієти — не більше десяти днів. Якщо вам сподобалася така дієта, то можете повторити її через три місяці.

Дієта «Грейпфрут»
Таку дієту можна застосовувати тим людям, які страждають від хвороб шлунка і кишечника. Її було застосовують і ті, яким грейпфрут не подобається через його гіркуватого смаку. Якщо вам така дієта до вподоби, то можна її застосовувати цілий тиждень.

Сніданок в перший день такої дієти складається з шматочка шинки вагою 50 грамів і одного грейпфрута або ж, склянки соку з нього. Можна пити каву або несолодкий чай.

У другий день можна з’їсти фруктовий салат, а також, один грейпфрут. З напоїв — чай з лимоном або кава. На обід можна з’їсти шматочок сиру вагою 50 грамів, а також, грейпфрут. Вечеря складається з двохсот грамів відвареної курки, одного грейпфрута, двох помідорів. З напоїв — чай.

На третій день дієти ваш сніданок буде складатися з двох варених яєць, грейпфрута і чаю. На обід з’їжте салат з овочів з соком лимона в якості заправки, грейпфрут. Ваш вечеря буде складатися з шматочка м’яса, овочевого салату і чаю з медом.

Сніданок четвертого дня — це мюслі з додаванням родзинок і нежирного йогурту, а також, сік з грейпфрута. В обід з’їжте овочевий салат з додаванням капусти і одну печену картоплю. Вечеря складається зі шматка відвареної риби і одного грейпфрута. З напоїв — чай.

Если человек хочет быть здоров, то нужно создавать гармонию во всех видах питания. Вспомните, когда Вы были ребенком и бегали, играли с друзьями, вам было интересно и радостно – разве возможно было накормить Вас?

На п’ятий день в якості сніданку з’їжте одне варене яйце і випийте склянку томатного соку. Не забудьте і про грейпфрут. В обід — салат з моркви, шматок висівкового хліба, а також, грейпфрут. Вечеря складатиметься з відвареної риби з овочевим гарніром. У шостий і сьомий дні вибирайте будь-які денні страви, запропоновані вище.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *