Дієта під час вагітності

vahitnictЛюба жінка, яка планує вагітність, знає, що вона в цей період набере вагу. За весь період жінка може набрати приблизно 12-20 кілограмів. Деякі жінки, які бояться поправитися, навіть, у період вагітності сидять на дієтах. Чи є в цьому шкода для малюка?

Однозначно відповісти на це питання не можна. Якщо в раціоні харчування жінки відсутні будь-які елементи, то плід не отримає тих речовин, які йому потрібні для розвитку. Якщо ж, під час вагітності жінка накопичує зайві кілограми, то це може стати причиною токсикозу. Народження крупної дитини часто пов’язане з ускладненнями під час пологів.

Збалансоване харчування корисно під час вагітності. Після пологів, використовуючи фізичні вправи, жінка швидко відновить свою фігуру. Не слід їсти під час вагітності консервовані продукти, а також, пити газовану воду з штучними добавками.

Корисними під час вагітності вважаються овочі, фрукти, молочні продукти. Корисні й ті продукти, які очищають і оздоровлюють організм. Пийте овочеві і фруктові соки, розведені водою, змішуйте фрукти із зерновими пластівцями. Багато м’яса їсти не варто, кращим є м’ясо курки, індички. У раціон повинні входити морепродукти, горіхи, а також, гриби і каші. Обмежте вживання солі, так як її надлишок затримує рідину в організмі. Готувати страви краще в пароварці, а смажити продукти потрібно, додаючи трохи олії. Мікроелементи і вітаміни організм вагітної повинен отримувати з їжею, а не з таблетками.

Как за 10 минут в день получить доступ к глубинному спокойствию, силе, радости.

Їжу з більшою калорійністю треба їсти в першу половину дня, а для вечері більше підійдуть не дуже калорійні продукти: кефір, салати з овочів з рослинним маслом.

Після сьомої години вечора їсти не рекомендується, оскільки організми жінки і плоду готуються до відпочинку. Якщо є сильне відчуття голоду, то можна з’їсти трохи горіхів або сухофруктів. У той період вагітності, коли маса дитини збільшується, рекомендуються білкові продукти, однак, кількість хліба в цей період обмежують. За три тижні до пологів виключіть м’ясні продукти, а також, молочні продукти. Їжте більше овочів і фруктів.

Дотримуючись такої нескладної дієти, ви народите повноцінного дитини без надмірної ваги, а це дуже важливо при пологах. Треба дотримуватися дієти при вагітності чи ні — повинні вирішувати тільки ви.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *