Електровелосипед : ​​що за диво техніки?

ЕлектровелосипедЕлектровелосипед : ​​що за диво техніки? Електровелосипед — це новий вид транспорту, який має всі переваги звичайного велосипеда. Так, наприклад, відсутність викидів в навколишнє середовище, легкість в паркуванні, необхідні фізичні навантаження і т.д. Таким чином, електровелосипед — це покращений велосипед, який дозволяє швидко переміщатися по місту і тримати свою фігуру і здоров’я в нормі.

Технічні характеристики

Зверніть увагу на те, що дальність пробігу даної техніки складає до ста кілометрів. Однак ця цифра залежить від стилю їзди, ємності батареї і, звичайно ж, ваги водія. При цьому заряду акумулятора буде достатньо для поїздки на роботу, в магазин і заміських прогулянок. Тому, якщо ви мрієте про швидке і безпечному транспорті, вибирайте електровелосипед в Москві. При цьому така їзда по місту принесе вам масу позитивних емоцій, поліпшить стан здоров’я і допоможе тримати своє тіло в тонусі.

Їхати на такий диво — техніці можна в спеціальному режимі мопеда ( використовуючи двигун) або крутячи педалі. Виріб доповнює людські сили і працює беззвучно.

Купуючи техніку, слід враховувати, що електровелосипед має такі складові ваги, як рама, батареї і колеса. Однак пробіг на заряді в першу чергу залежить від ваги водія.

Електровелосипед і секрети поїздки

Дана техніка, як і будь-яка інша техніка, має свої плюси і мінуси.

переваги :

Відсутність бюрократії. Для того щоб сісти за кермо електровелосипеда, вам не потрібно мати права або страховку. Плюс до всього, техніку не потрібно реєструвати в ГИБДД.

Швидкість. Всі ми знаємо про те, що в годину- пік звичайний автомобіль їде зі швидкістю 20 кілометрів на годину. Що ж до електровелосипеда, то він їде набагато швидше.

Дешево. Фахівці підрахували, що подолання одного кілометра на новому велосипеді обходиться його власникові набагато дешевше, ніж на машині. Як бачите, нова техніка допомагає істотно заощадити.

Забратися на гірку легко. Для того щоб піднятися на гірку, вам не потрібно докладати ніяких зусиль, довірте цю роботу техніці.

недоліки:

При перевищенні швидкості, мотор- колесо починає гальмувати техніку, працюючи при цьому як генератор.

Ціни на комплекти з мотором починаються від 220 доларів.

І наостанок запам’ятайте, для того щоб придбати електровелосипед, вам достатньо просто переглянути каталог і підібрати відповідне виріб, який ідеально підійде своїми технічними характеристиками і відповідатиме всім необхідним для вас вимогам.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *