Оформлення інтер’єру в морському стилі

ctulВідпочинок  на морі, катання на яхті, пірнання з аквалангом … На жаль, але для багатьох це тільки мрія. Але ж атмосферу морського відпустки можна перенести в свій будинок!

Тут є різні варіанти декору. В основному все залежить від відповіді на поставлене запитання: ким ви хочете себе відчути — капітаном далекого плавання, власником шикарної яхти, або ж казковим підводним жителем?

Насправді досить просто відчути себе капітаном корабля. У цьому випадку вам допоможе звичайний декор: шпалери, на яких зображені старовинні карти або ж розвісьте тематичні постери. З аксесуарів можна вибрати піратські прапори, біноклі, компас, підзорні труби. Придбайте дерев’яну меблі, декоровану різьбленням.

Відмінним варіантом для додавання морських ноток в інтер’єр стане комод у вигляді скрині. Для любителів гострих відчуттів можна запропонувати повісити ліжко-гамак. Якщо ви власник приватного будинку і у вас є можливість, то чому б не перетворити вікно в ілюмінатор?

Тепер кілька рекомендацій для тих, хто прагне домогтися в будинку атмосфери комфорту і розкоші. Можна встановити барну стійку у вигляді парусника. Дзеркало можна оформити у вигляді штурвалу. Интересная — Большая мировая энциклопедия. З меблів віддавайте переваги сучасним моделям з нехитрими формами.

Колірну гамму можна підібрати по своєму смаку, але морський інтер’єр краще виглядає в «середземноморських» тонах, а це означає, що варто віддавати переваги таких квітів як білий, жовтий, зелений, помаранчевий, блакитний.

Вам до душі морська тиша і прохолода? Тоді додайте в інтер’єр свого житла аксесуари у вигляді черепашок, різноманітних морських зірок. Обробку краще виконати в бірюзових або синіх відтінках. Прекрасно впишуться фотошпалери із зображенням морських мешканців, різних підводних пейзажів. Головним елементом в інтер’єрі може стати великий акваріум.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *