Сімейний адвокат — не розкіш, а необхідність

advokatДивлячись  іноземні фільми і серіали, ми багато разів чули, як головні герої цих кінострічок кажуть: «Я повинен запитати поради у свого адвоката!» або «Я нічого не буду підписувати без свого адвоката». На Заході і в багатьох європейських країнах вже давно сімейні адвокати та юристи також затребувані, як і сімейні лікарі.

Хоча у нас практика заводити довгострокове співробітництво з фахівцем у галузі юриспруденції ще не занадто закріпилося серед звичайних обивателів, проте завдяки розвитку технологій кожен має можливість у разі гострої потреби отримати консультацію адвоката онлайн і дізнатися відповідь на важливе питання без черг та очікування.

Однак навіть за онлайн консультаціями фахівці радять звертатися в одну і ту ж компанію або до приватної особи. Як правило, консультація адвоката онлайн на сайті Правовед.РУ або в реальному часі дасть відчути всі переваги співпраці з фахівцем при прийнятті важливих рішень.

З часом така співпраця стане регулярним і вже знайомий Вам фахівець негласно отримає статус «сімейного» адвоката.

Укладаючи договір про співпрацю з адвокатом, слід чітко прописати його повноваження та обов’язки. Так, необхідно знати, що адвокат може допомагати не тільки діловою світлом, але й виконувати різні доручення свого довірителя, якщо дані пункти прописані в договорі про співпрацю.

Так чому ж корисно співпрацю з адвокатом на постійній основі? Насправді позитивних сторін такої співпраці маса.

Сімейний адвокат надає своєму клієнту консультації, що стосуються різних правових питань, в усній або письмовій формі, веде справи свого клієнта в конституційному судочинстві, допомагає складати скарги, клопотання, різні заяви та документи правового характеру.

Крім того, фахівець представить Ваші інтереси в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, громадських та інших організаціях.

Адвокат представляє інтереси свого довірителя у виконавчому провадженні або при розгляді кримінальної справи, представляє інтереси клієнта в податкових позовах і розглядах. Досвідчений фахівець без праці порадить Вам, як вести справи на міжнародному рівні, захистить Ваші інтереси в судах інших держав та інше.

Як бачите, спектр послуг, які може надати особистий адвокат, досить великий, головне заручитися підтримкою перевіреного фахівця, якому Ви зможете довірити свої справи і справи своєї сім’ї.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *