Як зробити вбиральню

vburannaНе завжди параметри квартири дозволяють виділити окреме місце для вбиральні. Але спроектувати її можна при наявності маленького приміщення або коридору, виділивши для неї трохи простору.

1. Для початку потрібно вибрати місце під гардеробну в житло. Якщо у вас є комора або невелика кімната в 3-5 м2, то з легкістю можна зробити з них гардеробну. Хоча дизайнери все ж рекомендують вибирати для цього не менше 6 метрів.

Гардеробна може бути і частиною однієї великої кімнати. Для цього вдало використовують двері-купе, ширми, а також розсувні перегородки. Також можна купити гардеробну у вже готовому вигляді. Це може бути комплект меблів, виконаний в одному стилі і колірній гамі.

2. Дуже важлива деталь, щоб у вбиральні були комфортні двері, які будуть розкриватися або розсуватися. У такому випадку зручніше використовувати двері, схожі з шафою-купе, хоча і установка подібних дверей трохи важко, ніж у дверей орних.

Читайте також: Лоджія може стати повноцінною кімнатою

3. Будуючи гардеробну, слід брати до уваги відстань між полицями і стелажами. Воно повинно бути не менше 60 см, а якщо є висувні деталі типу ящиків, корзин, , то знадобитися ще додаткових 50 см. Требуется установка кондиционеров Раменское? Обратитесь к нам! Якщо самостійно спроектувати вбиральню не виходить, можна звернутися до фахівців. У великій кімнаті достатньо обмежитися будівництвом всього однієї стінки з гіпсокартону або дерева.

4. Слід подумати про те, які меблі найкраще підібрати для вбиральні, оскільки вона буде її «обличчям». У продажу є конструкції, які включають в себе металеві сітчасті корзини і полиці. Також знадобитися звичайна штанга, до якої підвішуються плечики. Зараз з’явився і досить доступний варіант — штанга-ліфт, яка опускається і піднімається за допомогою спеціальної ручки на 70-80 см. Така конструкція дасть можливість значно економить простір у вбиральні. Слід передбачити також коробки для дрібниць, взуттєві полки, прасувальну дошку, фіксується до стіни.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *