Яка дієта найефективніша

дієтаІдея — найнебезпечніший вірус. Якщо людина їм заражений, то буде прагнути до досягнення, незважаючи ні на що. Що є таким небезпечним вірусом в наш час? Звичайно ж, схуднення. При цьому не тільки жінки мріють про це, а й багато чоловіків.

Сьогодні можна знайти жіночий клуб в інтернеті, де обговорюються найновіші та найефективніші дієти нашого часу. Багато діляться своїм досвідом і результатами. Щоб не перечитувати багато інформації і діалогів «піддослідних» жінок, відповімо відразу на питання яка ж вона — ефективна дієта.
Ефективна дієта — кефірна !
Багато хто говорить, що крайня ефективність дієти кефіру це всього лише міф. Чи так це ? Спробуємо розібратися.
Затвердження того, що молоко це отрута для людського організму, тому що воно « зашлаковує » його, нічим не обгрунтовано. Тому уникати молочних або кисломолочних продуктів не слід. Звичайно, потрібно знати всьому міру. Раз так, значить, кефірна дієта не завдає шкоди. Але чому тоді ця ефективна дієта ?
Яка дієта найефективніша
Кефір вважається малокалорійним продуктом. Багато хто знає, що їсти на ніч шкідливо, адже від цього набирається вага. Так відбувається тому, що обмінні процеси нашого організму у вечірній час сповільнюються, відповідно, їжа перетравлюється дуже повільно і іде не на енергію, а на жирові відкладення. Але чому тоді з самого дитинства на ніч нам дають кефір ? У ньому дуже мало калорій, тому він не несе жиро накопичувальну функцію, а ось мікроелементи і лактобактерії, що містяться в ньому, дуже добре засвоюються організмом. Тому ефективна дієта саме кефір.
Дотримання дієти кефіру
Чогось складного в дотриманні даної дієти немає. Докладніше ви можете прочитати тут. Розрахована вона на семиденний курс. Запам’ятайте, перед тим як приступити до дієти, необхідно добре очистити свій кишечник. Зробити це можна за допомогою середнього або сильного проносного, а для зовсім самостійних підійде і клізма.
Чи можна вживати щось ще? Ні, дієта строга настільки, що навіть вживання цукру або солі необхідно виключити. Ця дієта вважається найскладнішою з витримки. Втрата за тиждень може скласти цілих п’ять кілограм.
Кефірна дієта включає в себе кілька видів. У деяких з них можна включати в свій раціон крім кефіру різні продукти. Від цього результативність дієти не страждає.
Отже, ми дізналися, що найефективніша дієта — кефірна. Але як і при будь-якій іншій дієті, насамперед, необхідно пройти консультацію дієтолога або лікуючого лікаря.

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *